Кафедра інформаційних технологій

 

Курси за вибором для студентів 5 року навчання

Кафедра інформаційних технологій була заснована у 2004 році на базі кафедри Інформатики. Основний напрямок в роботі кафедри - методологічні та методичні питання використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті та науці.
Сьогодні інформаційні технології займають вагоме місце у процесі підготовки сучасного вчителя, який здатний до критичного сприйняття медіа інформації та гнучкої реалізації ідей сталого суспільства. Ми зацікавлені у ознайомлені Вас з найкращим світовим досвідом в сфері цифрових технологій, щоб сприяти пошуку ефективних моделей їх інтеграції в формальну та неформальну освіту, яка кардинально може змінити майбутнє.
Наша місія — змінювати глибину думки, широту погляду, способи мислення, згуртовувати зусилля, допомагати знайти відповіді на актуальні питання, як підвищувати якість освіти для КОЖНОГО.
Завдання запропонованих нами модулів — допомогти Вам знаходити найкращі освітні моделі щодо засвоєння навичок і компетентностей, використовуючи відкриті ресурси глобального інформаційного простору.
Ми пропонуємо опанувати цифровий інструментарій для розробки навчальних ресурсів та пошуку освітніх шляхів, завдяки яким Ви зможете створювати мультимедійний контент, розробляти інноваційні курси, електронні портфоліо, досліджувати цифрові сервіси, обговорювати власні ідеї з лідерами віртуальної та доповненої реальності, реалізовувати спільні проекти в мережі, знайомитися з провідними фахівцями і тенденціями SMART- середовища у суспільно-гуманітарній, природничий та мистецькій освіті (STEAM).
61168,  м. Харків, вул. Валентинiвська (Блюхера), 2, кор. В, к. 304,
тел.(0572)68-43-30
61002, м. Харків, вул. Алчевських (Артема), 29, к. 217,
тел.(057)700-35-22
e-mail: kaf-it@hnpu.edu.ua

Олійник Тетяна Олексіївна
кандидат педагогічних наук,  доцент

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.